Preces

Pulksteņi

   Westerstrand piedāvā plašu analogo un digitālo pulksteņu izvēli impulssistēmai, inteliģentai sistēmai, piemēram NTP, bezvadu sistēmai. 
Mums ir arī laika palīglīdzekļi cilvēkiem, kuriem ir grūti saprast laiku.logotyp

   Impulsu sistēma savienotos pulksteņus darbina ar 24 V līdzstrāvas polarizētiem impulsiem, kas tiek sūtīti no laika bāzes (galvenā pulksteņa / galvenā pulksteņa programmētāja vai GPS moduļa).

Impulsu var nosūtīt vai nu ar 1/1 minūtes, ½ minūšu vai 1/1 sekundes intervālu

Pulksteņi ir savienoti ar laika bāzi, izmantojot 2 vadu kabeli. Instalēšanas laikā uz pieslēgtajiem pulksteņiem uzrādītais laiks tiek ieprogrammēts galvenajā pulkstenī, un pēc tam automātiski ar ātriem impulsiem pulksteņi tiek iestatīti pareizi

   Analogie NTP pulksteņi Ethernet . Westerstrand analogie NTP pulksteņi saņem laiku no vietējā tīkla laika servera. Automātiska laika iestatīšana katru minūti (regulējama) normālas darbības laikā. Monitoringa un trauksmes vadības iespēja, izmantojot standarta protokolu. Strāvas padeves pārtraukuma gadījumā pulkstenis uz laiku apstājas un automātiski tiek restartēts, un pēc strāvas atgriešanās tiek atiestatīts.
Divas barošanas avota alternatīvas: 230VAC vai PoE, RJ45 tīkla kontakts kopā ar barošanas avotu un datiem. Ar PoE versiju ir nepieciešams īpašs tīkla slēdzis ar PoE izeju.


Neviens ieraksts nav atrasts.

Kontakti

Rekviziti

SIA LV Systems

Adrese: Margrietas 7, Rīga,

LV-1046, Latvija

Registrācijas Nr: 50103777341

PVN Nr.: LV50103777341

DnB NORD Banka

SWIFT-code: RIKOLV2X

A/s LV09RIKO0002930172839 EUR

© 2022 Visas tiesības aizsargātas SIA LV Systems