Privātuma un sīkdatņu lietošanas politika

Lai nodrošinātu kvalitatīvu klientu apkalpošanu un nodrošinātu visus nepieciešamos pakalpojumus, mēs savācam nepieciešamos personas datus (piemēram, vārdu, e-pasta adresi, mobilā tālruņa numuru, adresi (ja nepieciešama preču piegādei), informāciju par vietnes apmeklējumu), kad veicat pasūtījumu un reģistrējaties interneta veikalā.

Kad būsiet snieguši savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei, jūs saņemsiet informāciju e-pasta un/vai tālruņa zvanus no mūsu pārstāvja. 

  1. Jūs varēsiet saņemt:Informāciju par jaunajiem produktiem, akcijām un īpašiem piedāvājumiem mūsu interneta veikalā.Apstiprinājumu un informāciju par pasūtījuma statusu pa e-pastu un mobilo tālruni.Ielūgumus uz semināriem un pasākumiem, kas paredzēti SIA „LV Systems” klientiem. 
  2. Kādiem mērķiem mēs izmantojam jūsu personas datus?Lai identificētu jūs, kad tiek veikts pasūtījums interneta veikalā.Lai uzturētu un attīstītu interneta veikalu, statistikas un analīzes nolūkos.Lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, konsultētu par mūsu produktiem.Lai pasargātu mūsu īpašumu (videonovērošana veikalā).  Lai piegādātu pasūtījumu uz jūsu adresi.Lai nodrošināt līguma saistību vai pasūtījuma izpildiLai noslēgtu līgumu. 
  3. Personas datu iegūšanas veidi:Reģistrācija un pasūtījumu veikšana interneta veikalā.Reģistrācija uz SIA „LV Systems” rīkotajiem semināriem vai pasākumiem.Pasūtījumu noformēšana SIA „LV Systems” filiālēs. 
  4. Jūsu personas dati tiks apstrādāti tikai tad, ja sniegsiet savu piekrišanu, reģistrējoties interneta veikalā. 
  5. Jūsu personas dati netiks nodoti trešajām personām, izņemot gadījumi kad to paredz Latvijas likums. 
  6. Jūsu dati tiks aizsargāti, izmantojot mūsdienu prasībām atbilstošas tehnoloģijas. 
  7. Vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kurās tiek uzglabāta noteikta informācija par ierīci, lai saglabātu lietotāja atlasītos iestatījumus. Vietnē tiek izmantoti arī analītiskās sīkdatnes, kas apkopo informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētību, populārākajām vietnes sadaļām un lietotāju preferencēm.

Kontakti

Rekviziti

SIA LV Systems

Adrese: Margrietas 7, Rīga,

LV-1046, Latvija

Registrācijas Nr: 50103777341

PVN Nr.: LV50103777341

DnB NORD Banka

SWIFT-code: RIKOLV2X

A/s LV09RIKO0002930172839 EUR

© 2023 Visas tiesības aizsargātas SIA LV Systems